facebook

Boiska piłkarskie

Zobacz ofertę

Akceptujemy płatność bonem turystycznym

Konferencje

Weekendy

Wczasy dla Seniorów

Przedłużenie Lata

Andrzejki

Boże narodzenie

Sylwester

Boiska piłkarskie

.
Hotele na mazurach nad jeziorem.
.
.
.
Bajkolandia - 1.

Zielone Szkoły na Warmii i Mazurach

w Hotelu Manor w Olsztynie

Profesjonalne boisko pełnowymiarowe do piłki nożnej ze sztuczną trawą

Cena już od 95 zł os. doba (nocleg, śniadanie, obiad, kolacja, korzystanie z atrakcji hotelu)

 
 

Zapraszamy szkoły, kluby sportowe i inne grupy dziecięce i młodzieżowe na pobyty wiosenne, letnie, jesienne (zielone szkoły, kolonie, integracje) do pięknego i malowniczo położonego Hotelu Manor w Olsztynie – usytuowanego nad brzegiem jednego z najczystszych jezior (Żbik) na Warmii i Mazurach. Jego wyjątkowe położenie wśród lasów i jezior tworzy zdrowy mikroklimat, który wprowadza w pogodny nastrój, a unikalne walory przyrodnicze pozwalają na aktywny wypoczynek i ukojenie zmysłów.

Posiadamy boiska sportowe ze sztuczną nawierzchnią (orliki i boisko pełnowymiarowe do piłki nożnej) i zielone tereny rekreacyjne, dostęp do jeziora z plażą, sprzęt wodny i rowery terenowe. Hotel dysponuje 130 pokojami 1-,2, 3-osobowymi i 4-, 5-osobowymi dwupoziomowymi, wyposażonymi w pełny węzeł sanitarny. Znajdują się w nim również 2 restauracje, oranżeria z wyjściem na patio, sale zajęć dydaktycznych i tanecznych, basen, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, bilard, tenis, kręgielnia i sala zabaw dla najmłodszych – Bajkolandia.

W każdym pobycie organizujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek i przejażdżki konne (wóz, siodło) oraz zajęcia sporotowo rekreacyjne (strzelanie z łuku i wiatrówki do tarczy, podchody na terenach wokół hotelu).

Możliwość zorganizowania całego programu – łącznie z transportem autokarowym i wycieczkami.Serdecznie zapraszamy i proponujemy również skorzystanie z poniższych atrakcji w olsztynie

Planetarium – zajęcia edukacyjne pod sztucznym niebem prezentujące w przystępny sposób wiedzę astronomiczną stanowiącą element szkolnych programów nauczania.
Obserwatorium – teleskopowe pokazy nocnego nieba
Muzeum Techniki -pasjonująca podróż w czasie, podczas której, przemieszczając się po dawnych tartacznych halach, dowiemy się nie tylko jak wykorzystywano liczne wynalazki i odkrycia, jak produkowano, podróżowano, komunikowano się i wznoszono domy w nieodległej, ale przecież już zapomnianej przeszłości – ale także jak wyglądali dawni olsztynianie, jak mieszkali i jakim oddawali się rozrywkom.
Muzeum Przyrody – 18900 eksponatów ze zbiorów zoologicznych, botanicznych i geologicznych.
Gotycki zamek kapituły warmińskiej z XIV wieku i Muzeum Warmii i Mazur – Niepowtarzalny charakter zbiorów z kolekcji: rzeźby gotyckiej, malarstwa religijnego Warmii, portretu holenderskiego, wyrobów konwisarskich i ludwisarskich, grafiki współczesnej.
Starówkę olsztyńską – kamienice, sklepy, restauracje i pamiątki z Olsztyna.
Aquasfera – Park wodny – nowoczesny aquapark, który oferuje rekreację i rozrywkę dla całych rodzin – przez siedem dni w tygodniu i szesnaście godzin na dobę.

 


Opcjonalnie

– Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów górskich
– Korzystanie z różnych masaży (według cennika)
– Korzystanie z wodnych masaży leczniczych (wanna medyczna)
– Gry i automaty zręcznościowe


Dla dzieci

– Bajkolandia – duża i bogato wyposażona sala zabaw dla dzieci z mnóstwem atrakcji
– Zjazd tyrolski z siedziskiem (ok. 30 m trasy)
– Plac zabaw dla dzieci zlokalizowany przy zejściu do jeziora

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TEJ OFERTY

Odwiedź nas

Manor Hotel

ul. Kanarkowa 47

11-041 Olsztyn

Wyślij wiadomość

marketing@manorhotel.pl

j.andrzejewska@manorhotel.pl

anna.benedyktowicz@manorhotel.pl

Zadzwoń

+48 512 148 672, +48 512 148 725